Forza Horizon 5 ze sporą aktualizacją. Gra otrzymała wyczekiwaną funkcję

Forza Horizon 5

Zgodnie z zapowiedzią już w przyszłym miesiącu Forza Horizon 5 doczeka się DLC inspirowanego marką Hot Wheels. Nic więc dziwnego, że deweloperzy przygotowują swoją produkcję na nadejście wspomnianego DLC. Gra doczekała się bowiem sporej aktualizacji, która nie tylko wprowadza kilka poprawek, ale także wzbogaca tytuł o wyczekiwaną funkcję, której wielu graczom brakowało w dniu premiery.

Dzięki najnowszej aktualizacji użytkownicy mogą rozegrać kampanię fabularną w trybie kooperacji przeznaczonym dla maksymalnie sześciu osób. Ponadto Forza Horizon 5 na PC została również wzbogacona o możliwość włączenia temporal anti-aliasing, czyli techniki wygładzenia krawędzi. Wspomniana opcja pozwoli znacząco poprawić jakość obrazu, nie wpływając przy tym zanadto na wydajność produkcji.

To jednak nie koniec nowości. W najnowszej produkcji studia Playground Games pojawiły się również pierwsze samochody inspirowane marką Hot Wheels. Trzy modele gracze będą mogli zdobyć dzięki losowaniom. Dwa pozostałe auta można natomiast odblokować w wyzwaniach. Zainteresowanych pełną listą zmian i nowości, wprowadzonych wraz z nową aktualizacją, zapraszamy pod ten adres.

Przypomnijmy, że Forza Horizon 5 dostępna jest na PC, a także konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Playground Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.