G2 Esports bliskie zakontraktowania nowego wspierającego

fot. Riot Games

Raphaël „Targamas” Crabbé ma zostać nowym graczem dywizji League of Legends w G2 Esports. Nowy wspierający ma niedługo poznać strzelca, z którym będzie grał w przyszłym roku. 

Z najnowszych informacji, które pojawiły się w sieci, Raphaël „Targamas” Crabbé został wybrany na nowego wspierającego przez G2 Esports. Organizacja Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza Santiago ma w tym momencie negocjować szczegóły kontraktu, który będzie obowiązywał dwudziestojednolatka w 2022 roku. 

Raphaël został wybrany przez G2 na drodze try-outów, które rozpoczęły się jeszcze przed ogłoszeniem o odsunięciu Wundera, Rekklesa i Mikyx od głównego składu. Targamas na ten moment jest reprezentantem Karmine Korp, z którym dwukrotnie wygrał European Masters. Na ten moment nie wiadomo z kim dokładnie Targamas wyląduje na dolnej alejce w G2, lecz według pogłosek, pod uwagę brani są trzy gracze – Carrzy z MAD Lions, Hans Sama z Rogue oraz Flakked z akademii MAD Lions. 

Pierwsza wymieniona dwójka ma być ważnym elementem w tegorocznym oknie transferowym. Podobno wraz z Perkzem oraz Alpharim stanowią najbardziej pożądaną czwórkę graczy w LEC, a organizacje przekrzykują swoje propozycję aby zbudować wokół nich swoje zespoły. Od decyzji tej czwórki zależy kiedy ruszy cały efekt domino podpisywania kontraktów i finalizowania transferów.