Marka HyperX zajmuje się produkcją pamięci do komputerów dla graczy. Swoją renomę zawdzięcza agresywnemu designowi i szerokiej gammie produktów z podświetleniem RGB. W komputerach z serii Actina HyperX możesz więc liczyć na stylistyczny pazur, bo reszta komponentów też dobierana jest przez pryzmat pamięci.

Stworzenie seansu świetlnego w połączeniu ze słuchawkami, myszą, klawiaturą i podkładką od HyperX jest proste za sprawą oprogramowania NGENUITY. To panel kontrolny dla wielu peryferii tego producenta, więc można też tworzyć profile, zmieniać DPI i nagrywać makra.

Płyty główne i karty graficzne też idą w parze z podświetleniem RGB i wiele systemów dobrze współpracuje ze sterowaniem HyperX. Wchodząc w ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion czy MSI Mystic Light można często dostosować kolor pamięci RAM do całego stanowiska.

Jak widzisz, dobrze jest mieć wszystko od jednego producenta, bo wtedy łatwiej stworzyć efekt płynący po całym stanowisku.

Obecnie pracujemy nad najnowszą odsłoną komputera Actina by HyperX. Najpewniej znajdą się w nim komponenty z podświetleniem ARGB, które najlepiej działają we wszelkich systemach sterowania. Chcemy w końcu ułatwiać Ci użytkowanie Twojego komputera do gier.

[smartslider3 slider=”10″]