Nasza oferta jest przeznaczona dla firm, jak i osób indywidualnych.

Oferujemy wynajem w dwóch wariantach:

– wynajem długoterminowy

– wynajem krótkoterminowy

W zależności od potrzeb dobierzemy odpowiednią konfigurację, która zadowoli najwybredniejszego gracza …

Jako profesjonalna organizacja jesteśmy w stanie zorganizować i kompleksowo wyposażyć każdy event w komputery, jak i również w akcesoria, monitory, biurka oraz fotele gamingowe.

W naszej ofercie posiadamy sprzęt marek wiodących producentów: MSI, ASUS, GIGABYTE, HyperX i wiele innych.

Przygotowanie sprzętu i bezpieczeństwo danych.

Wszystkie nasze komputery przed wynajmem są sprawdzane, testowane przez profesjonalny personel techniczny. Reinstalowany jest system i usuwane wcześniej zainstalowane dane, instalowane najnowsze sterowniki. Wysyłka odbywa się w specjalnych opakowania z odpowiednim wypełnieniem ochronnym.

Gwarancja

Gwarantujemy niezawodność działania naszych komputerów, w przypadku uszkodzenia wymieniamy sprzęt na działający lub nowy. 
Nasze komputery składamy z części renomowanych marek, dzięki temu osiągają one maksymalne osiągi w każdej produkcji.

Dlaczego wynajem sprzętu gamingowego u nas?

Nasze komputery to efekt profesjonalnej współpracy inżynierów Actina z zawodowymi graczami PACT.  Premiera tejże serii odbyła się podczas największych targów esportowych w Polsce, czyli Poznań Gaming Arena 2018. Nasze jednostki można było przetestować na wielu stoiskach i spotkały się one z bardzo przychylnymi opiniami odwiedzających.

Nasza działalność obejmuje wiele obszarów aktywności w tym m.in.: współprace partnerskie (Esportowe Świry, KXN Studio, PETZOR.tv, Reconnect, New Meta, Project Saiprah i wiele innych), wspólnie z zawodowymi graczami PACT budujemy i testujemy komputery dedykowane dla graczy (Actina by PACT).


Prowadzimy projekty wspierające oddolne i lokalne inicjatywy esportowe (m.in. #wspieramy lany, wspieranie żeńskiej sceny), dając szansę na ich rozwój lokalnym społecznościom.
Współpracujemy z czołowymi wydarzeniami i turniejami w Polsce oraz za granicami kraju (Good Game League, Games Clash Masters, ESL IEM, Fantasy Expo PLE).
Na przestrzeni tego roku zorganizowaliśmy blisko 40 eventów w różnych miastach w Polsce. Program został przyjęty bardzo przychylnie przez środowiska efekty i skala przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Jest to dla nas kluczowy projekt w strategii wspierania oddolnych inicjatyw esportowych i rozwoju esportu w naszym kraju.
W świetle tych samych założeń nawiązaliśmy współprace z Project Saiprah będący inkubatorem dla nowo powstałych żeńskich drużyn jak również postanowiliśmy ukierunkować na żeńską scenę nasz cykl turniejów #PACTit CHALLENGE, który od trzeciej edycji zdobi dopisek LADIES.

W roku 2019 pojawiliśmy się również jako partnerzy na największych imprezach w naszym kraju m.in. na wielu stoiskach, w tym głównym stoisku ESL podczas Intel Extreme Masters jak również jako jeden z dwóch partnerów technologicznych podczas Poznań Gaming Arena, gdzie nasze jednostki można było przetestować na wielu stoiskach w tym dwóch własnych.

Wielkie znaczenie ma dla nas również bliska współpraca z organizatorami dwóch największych turniejów w Polsce, czyli Good Game League – nasze jednostki zapewniały najwyższy komfort rozgrywek zawodnikom z całej Europy podczas pięciu przystanków eliminacyjnych i finałów w Poznaniu. Zorganizowaliśmy też wspólnie transmisję z europejskich eliminacji online z naszego Actina House. Kolejny turniej to Games Clash Masters w Gdyni z udziałem pięciu czołowych drużyn europejskich i trzech polskich ekip. Całość poprzedzona eliminacjami pod nazwą Meet Point w Warszawie na Stadionie Narodowym. Współpracujemy również z innymi światowymi markami przy różnych projektach m.in. z Red Bull będąc partnerem technologicznym ostatniej edycji cyklu Wjazd na Bramkę.

Ostatnie miesiące to również zawarcie kliku kluczowych partnerstw w tym z KXN Studio, gdzie owocem naszych prac było pojawienie się pierwszej serii komputerów dedykowanych dla streamerów – Actina Streamer by KXN STUDIO, zrealizowaliśmy też wspólnie kilka przedsięwzięć jak np. relacja z Dream Hack, streamy z naszych stoisk na PGA. 
Współpracujemy również z dwoma barami esportowymi w tym Recconect w Gdańsku i New Meta w Warszawie. Jesteśmy też partnerem jednej z największych grup esportowych: Esportowe Świry dodatkowo Petzor.tv.


W tym roku – 2019 – podczas PGA, Actina została partnerem oficjalnej reprezentacji Polski i to na jej stoisku odbyła się rywalizacja o dołączenie do Narodowej Drużyny Esportu w Tekken 7 i PES 2020. Stawką w tych meczach była możliwość reprezentowania naszego kraju podczas nadchodzących 11. Esportowych Mistrzostw Świata w Seulu.


Jedną z kluczowych decyzji, było uruchomienie w lutym 2019 Actina House. Jest to dom treningowy w którym zawodnicy mogą szkolić i rozwijać swoje umiejętności w komfortowych warunkach i przy użyciu najlepszego sprzętu. Actina House służy też innym programom w tym wspierającym żeńską scenę. Odwiedziło nas wiele czołowych drużyn z Polski i zza granicy m.in dwie dywizje znanej organizacji VIRTUS.Pro czy nawet jedna z czołowych drużyn z dalekiej Australii.

W celu przygotowania indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu: komputery@actina.pl

[smartslider3 slider=17]