Ghost of Tsushima trafi na PC? Z pudełka znika napis mówiący o ekskluzywności

Ghost of Tsushima

W zeszłym miesiącu na komputerach osobistych zadebiutowało Days Gone. Nie jest to jednak koniec ofensywy Sony na rynku pecetowym. Japońska firma już wcześniej informowała, że w najbliższym czasie na PC trafi więcej produkcji, które na ten moment dostępne są wyłącznie na konsolach PlayStation. Tymczasem okazuje się, że w ślady wspomnianej gry Bend Studio może wkrótce pójść Ghost of Tsushima.

Najnowsze dzieło studia Sucker Punch doczekało się dziś aktualizacji pudełka w sklepie Amazon. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien szczegół. Jeden z użytkowników forum Reddit zauważył, że z okładki Ghost of Tsushima zniknął napis „Tylko na PlayStation”, który znajduje się na opakowaniach wszystkich tytułów ekskluzywnych firmy Sony. Co ciekawe, taką samą zmianę zauważyć można również w sklepie japońskiej firmy.

Użytkownicy podkreślają też, że w przyszłym miesiącu minie rok od premiery Ghost of Tsushima. Byłby to więc świetny moment na zapowiedź wersji PC, a także kontynuacji, o której mówi się od jakiegoś czasu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalny komunikat Sony i Sucker Punch.