Gotham Knights na kolejnym zwiastunie. Twórcy prezentują postać Batgirl

Gotham Knights

Od premiery Gotham Knights dzielą nas dokładnie trzy miesiące. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia WB Games Montreal regularnie dzielą się kolejnymi materiałami ze swojej produkcji. Jakiś czas temu twórcy przybliżyli nam postać Robina. Natomiast tuż przed minionym weekendem do sieci trafił kolejny gameplay trailer, w którym zaprezentowano Barbarę Gordon znaną również jako Batgirl. Zwiastun z fragmentami rozgrywki znajdziecie na dole wiadomości.

Niewielu może dorównać Barbarze Gordon pod względem siły woli i determinacji. Zawsze była gotowa do działania. Według niej kapitulacja nigdy nie jest opcją. Jej ojcem był jeden z najbardziej rozpoznawalnych komisarzy policji Gotham, co miało na nią ogromny wpływ. Jim Gordon poświęcił temu miastu swoje życie, a teraz Barbara chce się upewnić, że ta ofiara nie poszła na marne – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Deweloperzy informują również, że Batgirl jest „świetnie wyszkolona w różnych stylach walki”. Barbara może pochwalić się m.in. znajomością jiu-jitsu i capoiery. Bohaterka często korzysta także z ciosów typowych dla kick-boxingu, a jej ulubioną bronią jest tonfa. Ponadto Batgirl „zna się też na programowaniu i hakowaniu komputerów oraz systemów informatycznych”, dzięki czemu jest w stanie zdobyć przydatne informacje.

Przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry 25 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję WB Games Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.