Gotham Knights na PC już bez Denuvo. Pierwsza aktualizacja usuwa zabezpieczenia

Gotham Knights

Gotham Knights zadebiutowało w zeszłym tygodniu na rynku. Niestety najnowsza produkcja twórców Batman: Arkham Origins nie jest wolna od różnego rodzaju błędów technicznych i problemów z wydajnością. Nic więc dziwnego, że pecetowa wersja doczekała się już pierwszej aktualizacji. Patch eliminuje kilka pomniejszych bugów, a także – jak się okazuje – usuwa zabezpieczenia Denuvo.

„Łatka” przygotowała polska firma QLOC, która odpowiadała za konwersję gry na komputery osobiste. Całość waży 230 MB i po jej pobraniu produkcja zostaje pozbawiona antypirackiego oprogramowania, które zdaniem wielu graczy negatywnie wpływa na działanie poszczególnych produkcji. Redakcja DSOGaming zauważa jednak, że usunięcie Denuvo nie wpływa w zauważalny sposób na płynność Gotham Knights. Problem leży więc gdzie indziej, a deweloperzy będą musieli szukać innego rozwiązania i pracować nad kolejnymi aktualizacjami.

Gotham Knighst dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję WB Games Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.