Gotham Knights z kolejnym zwiastunem. Twórcy prezentują zawartość edycji Deluxe

Gotham Knights

Premiera Gotham Knights już w przyszłym tygodniu. Gracze muszą jednak uważać na różnego rodzaju spoilery, które zaczęły pojawiać się w sieci. Tymczasem deweloperzy z WB Games Montreal opublikowali kolejny zwiastun swojej produkcji. Najnowszy materiał prezentuje, na jakie atrakcje mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się na zakup gry w wersji Deluxe Edition.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, w skład wspomnianego wydania – oprócz podstawowej wersji gry – wchodzi również Zestaw Niekonwencjonalny, na który składa się m.in. kombinezon „Przyszłości” inspirowany uniwersum Batmana Przyszłości. Ponadto posiadacze Gotham Knights Deluxe Edition otrzymają także:

  • ekskluzywną zmianę wyglądu „Knightwatch”, inspirowaną twórczością Jima Lee;
  • elementy z odzysku do tworzenia nowego sprzętu;
  • wzmocniony sprzęt;
  • ekskluzywną Pozę;
  • 3 ekskluzywne kolory kombinezonu (Ultra Zur-En-Arrh, Chromatyczny mróz, W hołdzie Azylu)

Przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry 21 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję WB Games Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.