Halo Infinite jednak nie otrzyma lokalnej kooperacji w kampanii fabularnej

Halo Infinite

Jeśli czekacie na możliwość rozegrania kampanii fabularnej Halo Infinite na podzielonym ekranie wraz ze znajomym na jednej kanapie, to mamy dla Was złe wieści. Okazuje się bowiem, że wspomniana produkcja – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie doczeka się trybu lokalnej kooperacji, o czym poinformował Joseph Staten, dyrektor kreatywny gry.

Deweloperzy wciąż pracują jednak nad wprowadzeniem sieciowej współpracy, która powinna trafić do gry w listopadzie. Niestety to nie koniec złych wiadomości. Twórcy podjęli bowiem również decyzję o opóźnieniu testów edytora map o nazwie Forge, które miały odbyć się w tym miesiącu. Ponadto 2. sezon rankingowy nie wystartuje w listopadzie – jak wcześniej planowano – a dopiero w marcu 2023 roku.

Przypomnijmy, że Halo Infinite dostępne jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Tytuł znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję 343 Industries na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.