HideAndSeek Actina – zobaczcie fanowską cyberpunkową mapę do CS:GO

HideAndSeek Actina

Ciekawią Was fanowskie i niestandardowe mapy do CS:GO? Jeśli tak, to dziś mamy dla Was coś interesującego. Użytkownik Netuser stworzył bowiem arenę o nazwie HideAndSeek Actina, która przywodzi na myśl futurystyczne, cyberpunkowe miasto. Jak informuje sam autor, stworzenie projektu zajęło mu ponad 1000 godzin. Patrząc jednak na efekt, możemy śmiało stwierdzić, że było warto. Rzućcie okiem na materiał wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Całość spotkała się również z ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników platformy Valve. Już pierwszego dnia projekt został pobrany przez ponad 1200 osób. Ponadto gracze chwalą autora m.in. za przygotowanie unikalnych modeli. Warto także podkreślić, że mapa HideAndSeek Actina dostępna jest za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy jedynie udać się pod ten adres, a następnie pobrać niezbędne pliki z Warsztatu Steama.

Na koniec warto przypomnieć, że Actina aktywnie wspiera polską scenę CS:GO. Nasza firma jest bowiem partnerem technologicznym takich drużyn jak HONORIS czy też Wisła All in! Games Kraków. Jakiś czas temu informowaliśmy o świetnych występach obu ekip w jesiennych ESL Mistrzostwach Polski, gdzie drużyny zajęły odpowiednio drugą oraz pierwszą lokatę.