Hitman 3 już za kilka dni otrzyma ray tracing na PC. Znamy wymagania sprzętowe

Hitman 3

Już w listopadzie zapowiadano, że pecetowa wersja Hitman 3 zostanie w tym roku wzbogacona o ray tracing. Wspomniana funkcja miała trafić do gry w styczniu, ale okazało się, że twórcy potrzebują nieco więcej czasu na jej implementację. Użytkownicy komputerów osobistych czekający na wsparcie dla techniki śledzenia promieni w najnowszej odsłonie przygód Agenta 47 mogą jednak odetchnąć z ulgą.

Studio IO Interactive poinformowało, że Hitman 3 otrzyma ray tracing na PC już 24 maja. Technika śledzenia promieni w czasie rzeczywistym zostanie wykorzystana do zwiększenia jakości cieni, a także odbić. To jednak nie koniec. Tego samego dnia pecetowa wersja najnowszych przygód Agenta 47 otrzyma również wsparcie dla technologii Nvidia DLSS oraz AMD FSR 1.0.

Hitman 3 – wymagania sprzętowe dla ray tracingu na PC:

Minimalne wymagania:

  • Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 2060 Super lub AMD Radeon RX 6600 XT;
  • Procesor: Intel Core i5-10600K lub AMD Ryzen 5 5600X;
  • Pamięć RAM: 8GB.

Zalecane wymagania:

  • Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 3070 lub AMD Radeon RX 6900 XT;
  • Procesor: Intel Core i7-10700K lub AMD Ryzen 7 5800X;
  • Pamięć RAM: 16 GB.

Przypomnijmy, że Hitman 3 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję IO Interactive na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.