John McClane ze Szklanej pułapki w Resident Evil Village za sprawą modyfikacji

Resident Evil Village

Resident Evil Village okazało się sprzedażowym hitem. Nic więc dziwnego, że produkcja cieszy się również zainteresowaniem wśród twórców modyfikacji. Jeden z nich, posługujący się pseudonimem Darknessvaltier, udostępnił całkiem ciekawego moda, za którego sprawą w grze Capcomu pojawia się John McClane ze Szkalnej pułapki. Popularna postać grana przez Bruce’a Willisa zastępuje Chrisa Redfielda.

Model Johna McClane’a przygotowany przez wspomnianego użytkownika pochodzi najprawdopodobniej z filmu Szklana Pułapka 4.0 z 2007 roku. Całość prezentuje się naprawdę dobrze, co możecie zauważyć na udostępnionych zrzutach ekranu i krótkim wideo. Ostrzegamy jednak, że materiały mogą zawierać spoilery z ostatniego aktu gry. Natomiast jeśli modyfikacja Wam się spodobała, to niezbędne pliki znajdziecie pod tym adresem.

Resident Evil Village dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, a także Xbox Series X/S. Jeśli chcecie zagrać w produkcję Capcomu na najwyższych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl.