King Arthur: Knight’s Tale debiutuje w pełnej wersji. Mamy premierowy zwiastun

King Arthur: Knight's Tale

Zgodnie z zapowiedzią już dziś King Arthur: Knight’s Tale opuści wczesny dostęp i zadebiutuje w pełnej wersji na PC. Studio NeocoreGames postanowiło uczcić ten moment i opublikowało premierowy zwiastun swojej produkcji. To jednak nie koniec atrakcji. Już jutro o 16:00 czasu polskiego twórcy zorganizują transmisję live poświęconą wspomnianemu tytułowi. Podczas wydarzenia deweloperzy odpowiedzą również na różnego rodzaju pytania od społeczności.

Wraz z premierowym zwiastunem NeocoreGames podzieliło się także kilkom ważnymi informacjami związanymi z King Arthur: Knight’s Tale. Twórcy podkreślają, że posiadacze gry w wersji Early Access mogą liczyć na automatyczną aktualizację do wersji 1.0, gdy tylko będzie ona dostępna. Jeśli jednak to nie nastąpi, konieczne będzie ponowne uruchomienie Steam.

Niestety deweloperzy mają również złe wieści dla użytkowników, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie przygody z grą we wczesnym dostępie. Twórcy poinformowali, że zapisy z Early Access „najprawdopodobniej” nie będą działać w pełnej wersji. Fakt ten wynika z ogromnej liczby zmian, a używanie plików z EA może powodować różnego rodzaju błędy, dlatego studio zaleca, by nie korzystać ze starych zapisów.

Przypomnijmy, że King Arthur: Knight’s Tale zmierza także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma się jednak pojawić na sprzętach Sony i Microsoftu w późniejszym terminie. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić grę studia NeocoreGames na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.