Kolejne wiedźmińskie frakcje trafiły do Civilization 6 dzięki modyfikacjom

Civilization 6 Lyria i Rivia modyfikacja

Już jakiś czas temu Civilization 6 doczekało się modyfikacji, dzięki którym grono grywalnych frakcji poszerzyło się m.in. Kaedwen oraz Temerię. Tymczasem fani Wiedźmina mogą już pobierać kolejne tematyczne mody. Tym razem produkcja studia Firaxis Games została wzbogacona o Lyrię oraz Rivię.

Dzięki wspomnianej modyfikacji gracze mogą wcielić się w Królową Meve. Ponadto do gry trafiły również trzy państwa-miasta. Mowa tutaj o Angren, Brugge i Verden. Pierwsze z nich jest miastem naukowym, drugie handlowym, a trzecie militarnym. Szczegółowy opis aktualizacji, a także niezbędne pliki, znajdziecie pod tym adresem.

Fanów Wiedźmina zachęcamy do zapoznania się z kolekcją The World of the Witcher dostępną w steamowym warsztacie Civilization 6. We wspomnianym miejscu dostępne są bowiem pozostałe projekty skierowane do miłośników wiedźmińskiego uniwersum i produkcji Firaxis Games.

Przypomnijmy, że Civilization 6 zadebiutowało na PC w październiku 2016 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.