Actina SPC

Stwórz własny styl!
Włącz esportowe emocje!

Seria komputerów Actina SPC odpowiada na najskrytsze marzenia PCtowców, którzy chcą mieć atrakcyjną i wydajną maszynę. W tej linii stawiamy na podświetlenie RGB i szklane panele, przez które można je podziwiać.

W najmocniejszej odsłonie znalazł się procesor AMD Ryzen 5 3600 i RX 5700 XT od ASUS z serii StriX. Jest to najwyższa możliwa seria tego producenta, co przynosi wzorową kulturę pracy i bardzo ciekawy wygląd.

Jak widzisz nasz flagowiec z serii Actina SPC trafił do obudowy SilentiumPC Astrum AT6V EVO TG, która posiada komplet podświetlonych wentylatorów oraz port USB-C na frontowym panelu, zaraz obok włącznika.

To pozwoli na wygodą obsługę sprzętu do VR w przyszłości. W końcu komputer to zakup na długie lata, a obudowa potrafi przetrwać nawet parę konfiguracji, o ile jest dobrze wyposażona i zorganizowana. Ta właśnie taka jest.

W związku z tym do tego zestawu komputerowego trafiła płyta główna MSI B550M MORTAR, która może USB-C na froncie obsłużyć. Oprócz tego sama w sobie jest bardzo przyzwoitą konstrukcją. AMD Ryzen 5 3600 to dla niej żaden wysiłek, a nawet z 12 rdzeniami sobie poradzi, jeżeli dobrze schłodzisz sekcję zasilania.

A jak już przy zasilaniu jesteśmy, to nie schodzimy poniżej standardu SilentiumPC Vero L3, które jest przez recenzentów uznane za bardziej niż przyzwoitą jednostkę. Co więcej, poprzednia seria dalej działa w wielu komputerach naszych klientów i nie ma z nią specjalnych problemów, a od pierwszego sprzedanego Vero L2 trochę już czasu minęło.

Przy chłodzeniu procesora też nie mieliśmy większych kłopotów, bo sięgnęliśmy po sprawdzonego SilentiumPC Fortis 3 EVO ARGB. Na wodne rozwiązania przyjdzie jeszcze czas, 6 rdzeni ich nie potrzebuje.

W wyższych pułapach znajdą się już certyfikaty GOLD, odpinane kable i większe moce znamionowe. Lepiej doinwestować w drogę ulepszenia, jako że nasze komputery są pozbawione plomb gwarancyjnych. Możesz więc zmienić komponenty i utrzymać 3-lata gwarancji na resztę, o ile niczego mechanicznie nie uszkodzisz.

Na elitarne serie SPC będziesz musiał jednak jeszcze moment poczekać, bo dostępności nowych kart graficznych średnio dają nam teraz możliwość szerokiej sprzedaży. Wolimy tak, niż trzymać Cię miesiąc w realizacji zamówienia i blokować Twoje środki.

Gdzie kupić