Custom

Rozegraj to jak chcesz!
Absolutnie wyjątkowe konfiguracje

Nie wystarcza Ci to co dostają inni? Chcesz rozwiązań totalnych, komputera wyjątkowego, odjechanego i tak potężnego, abyś mógł bez chwili wahania rzucić się w odmęty cyfrowego świata? Jeżeli tak, to seria PC Custom, tworzona przez nas na specjalne zamówienia, jest właśnie dla Ciebie. Budowane przez nas unikatowe komputery oparte są o najlepsze podzespoły, nie ograniczamy się podczas tworzenia naszych najlepszych pokazowych modeli. Sam wybierasz budżet, a my tworzymy Twój wymarzony komputer gamingowy od Actiny, który będzie doskonale działać, a przy tym wygląda zjawiskowo.

Każdy z komputerów Actina Custom PC traktujemy wyjątkowo, wobec czego zapewniamy mu specjalny, bezpieczny i darmowy transport, a zbudowane przez nas niezwykłe maszyny cieszą się indywidualnym wsparciem technicznym, a także corocznymi przeglądami serwisowymi. Każdy zbudowany przez nas Actina Custom PC to absolutna bestia, zamknięta w pięknej, podświetlonej obudowie i wyposażona w najlepiej dopasowane podzespoły z górnej półki.

Zbudowaliśmy pokazowy PC dla AMD i Cooler Master, który służy prezentowaniu potencjału mocy, drzemiącego w stacjach roboczych.

Współpracujemy też z twórcami w sieci, którym również serwujemy systemy chłodzenia wodą.

Personalizacja obudowa komputera gamingowego jaką możecie zamówić u nas.

eXtreme FORCE i9-10900KF 32GB 3600MHz RTX 3090 24G

eXtreme FORCE i7-10700KF 32GB DDR4-3600 RTX 3080 850W OPEN FRAME CUSTOM LC

 eXtreme FORCE i9-10900KF 32GB DDR4-3600 RTX 3080 850W

Gdzie kupić