Kampania edukacyjna Komputer, który rośnie z Twoim dzieckiem skierowana jest do rodziców zmagających się z zakupem idealnego zestawu komputerowego dla swoich pociech. Przedstawione poniżej artykuły nawiązują do kwestii technologiczono-technicznych obowiązujących na rynku komputerów stacjonarnych, emocjonalnych w nawiązaniu do świata gamingu jak również poruszają ważną kwestię jaką jest domowy budżet.

Tematy poruszane w kampanii maja za zadanie pomóc wszystkim zainteresowanym w wyborze najlepszego sprzętu, który sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy w szkole jak i pozwoli uczniom rozwijać pasje związane z gamingiem / streamingiem. Zachęcamy do zgłębienia wiedzy, która zaowocuje zakupem odpowiedniego PC skrojonego na potrzeby Twojego dziecka.

Obejrzyj film:

Komputer, który urośnie z Twoim dzieckiem:

Actina PBA 5600G / 16GB / 512GB / 650W

Teraz tylko 3500 zł brutto

Zapraszamy do lektury artykułów:

Na pewnym etapie życia człowiek dochodzi do wniosku, że lepiej kupować niektóre rzeczy raz, a dobrze…

To, w co się gra, ma duży wpływ na to, jakiego sprzętu się potrzebuje…

Procesor z wbudowaną kartą graficzną to dobre rozwiązanie, jednak nie pozwoli na wyciśnięcie pełni potencjału z najnowszych, zaawansowanych graficznie gier…

Przy zakupie komputera dla dziecka nie zawsze można sobie pozwolić na wydanie dużej ilości pieniędzy…

Komputer, który rośnie z Twoim dzieckiem, może przyjąć bardzo okazałą, finalną formę, podobnie jak latorośl…

Dziecko jest gotowe do grania na komputerze w wieku 3 lat jeżeli wierzyć klasyfikacji PEGI. Jej oceny są uznawane przez 38 krajów europejskich…

Kampania edukacyjna ma za zadanie pomóc rodzicowi podjąć decyzję co do zakupu idealnego komputera stacjonarnego dla dziecka w każdym wieku. Akcja prowadzona pod patronem marki Actina.