Marvel’s Avengers wkrótce z nową postacią. Twórcy prezentują Zimowego Żołnierza

Marvel's Avengers Zimowy Żołnierz

Marvel’s Avengers z pewnością nie jest najlepszą produkcją w dorobku studia Crystal Dynamics. Niemniej jednak deweloperzy nieustannie wspierają i rozwijają grę, a już niedługo wspomniany tytuł zostanie wzbogacony o kolejną postać. Do grona grywalnych bohaterów jeszcze w tym miesiącu dołączy bowiem Zimowy Żołnierz. Nic więc dziwnego, że twórcy opublikowali materiał wideo, w którym zaprezentowali nadchodzącego herosa.

Zwiastun pozwala zapoznać się z historią Zimowego Żołnierza, a także sprawdzić, jak bohater prezentuje się w akcji. Zgodnie z zapowiedziami James „Bucky” Barnes pojawi się w Marvel’s Avengers już 29 listopada, czyli w najbliższy wtorek. Wspomniana postać trafi do produkcji Crystal Dynamics w ramach aktualizacji oznaczonej numerem 2.7. Tymczasem rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie, czym przyjaciel Steve’a Rogersa spróbuje zaskoczyć swoich oponentów.

Przypomnijmy, że Marvel’s Avengers dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Crystal Dynamics na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.