Marvel’s Midnight Suns na kolejnym zwiastunie. W roli głównej Iron Man

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że studio Firaxis Games dzieli się kolejnymi materiałami ze swojej produkcji. Deweloperzy zdążyli już przedstawić Kapitana Amerykę, ale to nie koniec atrakcji. Do sieci trafił bowiem kolejny zwiastun taktycznego RPG osadzone w uniwersum Marvela, a głównym bohaterem najnowszego trailera jest Iron Man. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zwiastun przedstawiający Iron Mana jest dość krótki, ale nie zabrakło w nim miejsca na prezentację fragmentów rozgrywki. Możemy się jednak spodziewać, że podobnie jak Kapitana Ameryka, tak i Tony Stark doczeka się w najbliższym czasie nieco dłuższego materiału wideo, w którym deweloperzy ze studia Firaxis Games szczegółowo opiszą poszczególne umiejętności wspomnianego bohatera.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera 7 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.