Marvel’s Midnight Suns – nowy gameplay trailer prezentuje kolejną bohaterkę

Marvel’s Midnight Suns

Niecałe dwa tygodnie temu poznaliśmy dokładną datę premiery Marvel’s Midnight Suns na wybranych platformach. Tymczasem deweloperzy ze studia Firaxis Games postanowili ponownie przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. Twórcy opublikowali nowy zwiastun, w którym zaprezentowali kolejną bohaterkę. Tym razem zainteresowani mogą sprawdzić, jak w akcji radzi sobie niejaka Magik.

Wspomniana postać jest młodszą siostrą Colossusa. Opublikowany przez Firaxis Games trailer przedstawia podstawowe informacje na temat bohaterki. Wideo pozwala również przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, które prezentuje potencjał bojowy Magik. Rzućcie więc okiem na wideo na dole wiadomości dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w nadchodzące taktyczne RPG osadzone w uniwersum Marvela.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S do 2 grudnia 2022 roku. W 2023 roku tytuł ma pojawić się również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.