Marvel’s Spider-Man w FPP. Twórca moda prezentuje walkę i scenki przerywnikowe

Marvel's Spider-Man

Od premiery Marvel’s Spider-Man na komputerach osobistych minął już dobry miesiąc. Pecetowa wersja produkcji Insomniac Games zebrała bardzo dobre recenzje, a sama gra doczekała się kilku interesujących modyfikacji. Jedną z ciekawszych jest projekt użytkownika posługującego się pseudonimem „jedijosh920”, który od jakiegoś czasu pracuje nad modem, który ma wzbogacić wspomniany tytuł o tryb FPP.

Twórca udostępniał już materiały wideo, które pokazywały eksplorację z perspektywy pierwszej osoby w grze Marvel’s Spider-Man na PC. Tymczasem na swoim kanale na YouTube autor umieścił kolejne fragmenty rozgrywki prezentujące wspomniane modyfikacje. Tym razem zainteresowani mogą sprawdzić, jak w trybie FPP wygląda walka oraz scenki przerywnikowe. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Niestety twórcy modyfikacji wciąż nie ujawnił, kiedy zamierza zakończyć prace nad swoim projektem. Zainteresowanych zachęcamy jednak do śledzenia kanału „jedijosh920”, gdzie autor moda regularnie dzieli się materiałami prezentującymi tryb FPP w Marvel’s Spider-Man.

Marvel’s Spider-Man Remastered zadebiutowało na komputerach osobistych w sierpniu tego roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją pecetowej wersji gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Insomniac Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.