Microsoft Flight Simulator otrzyma w 2022 roku wyczekiwaną aktualizację?

Microsoft Flight Simulator

Do Microsoft Flight Simulator regularnie trafia nowa zawartość. W produkcji Asobo Studio wciąż oficjalnie brakuje jednak helikopterów, którymi można pokierować wyłącznie dzięki modyfikacjom przygotowywanym przez graczy. Wygląda jednak na to, że już w przyszłym roku sytuacja ta może ulec zmianie. Deweloperzy udostępnili wyniki ankiety, w której użytkownicy mieli wskazać najbardziej wyczekiwaną nowość. Na szczycie „listy życzeń” znalazły się oczywiście śmigłowce.

Skąd jednak przypuszczenia, że helikoptery pojawią się w grze Asobo Studio w przyszłym roku? Obok wyników twórcy umieścili informacje, że planują wprowadzić do gry wspomniane maszyny właśnie w 2022 roku. Niestety deweloperzy nie zdradzili żadnych konkretów. Niewykluczone, że prace nad rzeczoną aktualizacją jeszcze się nie rozpoczęły. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na pierwsze szczegóły.

Na koniec warto wspomnieć, że już 27 lipca Microsoft Flight Simulator zadebiutuje na konsolach Xbox Series X/S. Tego samego dnia pecetowa wersja doczeka się aktualizacji, która zwiększy wydajność produkcji na wspomnianej platformie.