MultiVersus zaliczyło świetny start. Warner Bros. chwali się liczbą graczy

MultiVersus

W zeszłym tygodniu w MultiVersus rozpoczął się pierwszy sezon rankingowy. Tymczasem firma Warner Bros. i deweloperzy ze studia Play First Games postanowili uczcić niewątpliwy sukces produkcji i ujawnić, ilu graczy zdecydowało się sprawdzić wspomniany tytuł. Trzeba przyznać, że liczba użytkowników robi wrażenie. Twórcy natomiast mogą być zadowoleni z tego, jak radzi sobie darmowa bijatyka w stylu Super Smash Bros.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, w MultiVersus zagrało ponad 20 milionów graczy. Wynik ten obejmuje okres od 26 lipca (start otwartych beta testów) do 15 sierpnia, kiedy to rozpoczął się pierwszy sezon rankingowy. Bez wątpienia w najbliższych tygodniach po produkcje sięgną kolejne osoby. Warto bowiem pamiętać, że twórcy z każdym sezonem będą rozwijać grę o nową zawartość.

Przypomnijmy, że MultiVersus dostępne jest na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.