Nawiązujemy współpracę z projektem Saiprah

Miło jest nam oznajmić, że wraz z organizacją PACT rozpoczęliśmy współpracę z projektem Saiprah – inkubatorem, którego misją jest budowa i rozwój kobiecej sceny e-sportowej w Polsce. ACTINA i PACT obejmą rolę partnerów strategicznych tej inicjatywy a współpraca obejmować będzie m.in. wsparcie merytoryczne i finansowe a także udostępnianie zasób w tym Actina House o którym pisaliśmy wcześniej.

Oto co powiedzielił w tej sprawie Michał Miłkowski, Dyrektor Zarządzający projektem ACTINA:

„Jako marka ACTINA realizujemy założenia i obietnice złożone z początkiem obecnego roku. Postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, lecz tylko w taki sposób można osiągnąć oczekiwany sukces. Nie składamy pustych obietnic, lecz konkretne  plany i cele. To właśnie w taki sposób chcemy dotrzeć do społeczności esportowej udowadniając, że z pełną determinacją i konsekwencją wprowadzamy je w życie. Rozpoczęcie współpracy z Project Saiprah jest jedną z kluczowych realizacji wsparcia i inwestycji w żeńską scenę esportową”

Vanessa „Ruda” Warmusz, twórczyni Projektu Saiprah:

„Cieszę się niezmiernie, że tak duża firma jak Actina zauważa kobiety w esporcie i chce zaangażować się w ich rozwój. Dla dziewczyn to ogromna szansa i dodatkowa motywacja, by wciąż się rozwijać, osiągać nowe cele i eliminować błędy. Dzięki wsparciu ACTINA wszystkie inicjatywy dla kobiet będą organizowane na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie bardzo owocna i pełna ambitnych działań.”