Need for Speed Payback do sprawdzenia za darmo na Steam. Duża promocja na grę

Need for Speed Payback

Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiacie się, czy warto sięgnąć po Need for Speed Payback, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Na Steam ruszył darmowy okres próbny ze wspomnianą produkcją. Dzięki ofercie wszyscy użytkownicy platformy Valve mogą bez dodatkowych kosztów zapoznać się z przedostatnią odsłoną serii Need for Speed.

Warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocja kończy się jutro – 13 września – o 19:00 czasu polskiego. To jednak nie koniec. Need for Speed Payback dostępne jest bowiem obecnie na Steam z 90-procentową zniżką. Oznacza to, że wspomnianą produkcję można nabyć za jedyne 11,99 PLN. Więcej szczegółów znajdziecie na karcie produktu platformie Valve pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Need for Speed Payback dostępne jest nie tylko na PC, ale także na PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.