Nowe sterowniki od Nvidii i AMD

Jak zwykle w okolicy premier nowych gier producenci układów graficznych wydają uaktualnione wersje sterowników. Tym razem mamy premierę najnowszej odsłony Mortal Kombat XI, której recenzję możecie przeczytać na Gram.pl, ale poprawki w sterownikach obejmują też inne zmiany.

Ale po kolei:

  • nowe AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.3 dodają obsługę w/w gry i małą poprawkę w aplikacji AMD Link. Sterowniki datowane są na 22 kwietnia, zajmują 326MB i do pobrania są tutaj: https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-4-3 lub dla Win10 64bit z naszego serwera ftp.
  • nowe drivery GeForce noszą numerek 430.39 i oprócz obsługi nowego MK XI przynoszą poprawki dla Strange Brigade i Anthem oraz dodają do listy wpieranych kart najnowszą: GTX 1650. Z ważnych nowości jest też poszerzona o 7 pozycji lista monitorów przetestowanych jako G-Sync Compatible – w tym najnowszego monitora Gigabyte Aorus, którego test wkrótce u nas / łamach www.gram.pl . Pełna lista zmian dostępna jest tutaj. Sterowniki datowane są na 23 kwietnia, zajmują 537MB (sic!) i dostępne są ze strony Nvidii lub dla Win10 x64 z naszego serwera ftp.

Ach – zapomniałbym o jeszcze jednej nowości w sterownikach od Nvidii – będą działać w nadchodzącym wydaniu Windows 10 May Update (19H1 aka 1903), o którym ciągle nic pewnego nie wiadomo (może oprócz tego, że miało być w marcu…)

Autor: MR