Nowy twórca w zespole ACTINA. Poznajcie Gerarda!

ACTINA

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu ACTINA dołączył nowy twórca. 30-letni Gerard „Gero” Głowacki z Poznania, który w imieniu firmy ACTINA będzie dostarczał Wam różnego rodzaju materiały wideo w zakresie szeroko pojętego gamingu. „Gero” przygotował dla Was również krótki film powitalny, który znajdziecie na dole wiadomości.

Czego możecie się spodziewać? Recenzji sprzętów, testów, unboxingów i… a zresztą, co ja będę od razu odsłaniał wszystkie karty. Lada moment przekonacie się sami! Mogę Wam tylko powiedzieć, że będziemy robić mega fajne rzeczy i już nie mogę się doczekać pierwszego wyzwania! – mówi Gerard w przygotowanym materiale.

Gerard jest dumnym posiadaczem dwóch kotów i dwóch psów. Na co dzień realizuje się w agencji marketingowej 360, a po pracy działa w sieci jako content creator. Sam określa siebie mianem gadżeciarza, który „lubi ułatwiać sobie życie” i może liczyć na niezawodny sprzęt. „Gero” uwielbia też sport – w szczególności kalistenikę, koszykówkę oraz jazdę na rowerze – oraz podróże. Miłośników czerstwego humoru z pewnością ucieszy natomiast fakt, że Gerard również jest koneserem sucharów.