Nowy zwiastun King Arthur: Knight’s Tale prezentuje najważniejsze elementy gry

King Arthur: Knight's Tale

Pełna wersja King Arthur: Knight’s Tale jeszcze w tym roku ma zadebiutować na komputerach osobistych. Deweloperzy ze studia NeoCore Games stwierdzili więc, że to idealny moment, aby przypomnieć graczom o swojej produkcji, która od stycznia dostępna jest w programie Early Access na platformie Steam. Twórcy przygotowali zwiastun, w którym przybliżają najważniejsze elementy gry. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki oraz wielu przydatnych informacji dla graczy, którzy rozważają kupno gry.

Wspomniane wideo w dużej mierze skupia się na prezentacji złożonego, turowego systemu walki. Twórcy nie zapomnieli jednak o wyborach wpływających na charakter bohatera. Ponadto przybliżono system moralności towarzyszy, który także związany jest z podejmowanymi przez nas decyzjami. Deweloperzy poświęcili też nieco czasu na system rozwoju postaci. Warto również wspomnieć, że zgodnie z zapowiedziami w grze dostępnych ma być 30 bohaterów, reprezentujących 5 różnych klas.

Na koniec przypomnijmy, że King Arthur: Knight’s Tale zmierza nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma pojawić się na sprzętach Sony i Microsoftu w 2022 roku. Zachęcamy Was również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić grę studia NeoCore Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Zapraszamy także na stronę Gram.pl, na której znajdziecie wrażenia z wczesnej wersji gry King Arthur: Knight’s Tale.