Overwatch 2 z prezentacją kolejnego bohatera. Do gry trafi wkrótce Życiodawca

Overwatch 2 Życiodawca

Już w przyszłym tygodniu w Overwatch 2 wystartuje nowy – czwarty już – sezon rankingowy. Gracze mogą więc liczyć na kolejne atrakcje i wyzwania, a także na zupełnie nowego bohatera. Nic więc dziwnego, że Blizzard postanowił przybliżyć graczom nadchodzącego herosa. Wraz ze startem czwartego sezonu do grona grywalnych postaci dołączy bowiem Życiodawca, którego umiejętności zaprezentowano na zwiastunie znajdującym się na dole wiadomości.

Jak informuje Blizzard, Życiodawca pochodzi z Tajlandii. Bohater ten „cechuje się miłością i szacunkiem do przyrody oraz zaawansowaną technologią bioświatła”, która przeplata się we wszystkich jego zdolnościach. Deweloperzy informują, że wspomniana postać może pochwalić się unikalnym stylem gry, który wprowadza jednak kilka nowych mechanik.

Pierwszym podstawowym atakiem Życiodawcy jest „Leczący Rozkwit”, dzięki któremu bohater może napełnić energią święcący kwiat i wysłać go swoim sojusznikom, by ich wyleczyć. Drugą podstawową bronią nowej postaci jest natomiast „Salwa Cierni”, za której sprawą heros wystrzeliwuje rozproszone ciernie z bioświatła we wrogów.

Życiodawca może pochwalić się również interesującymi zdolnościami specjalnymi. Warto więc rzucić okiem na opublikowany przez firmę Blizzard zwiastun. W materiale zaprezentowano bowiem wszystkie umiejętności wspomnianego bohatera, który trafi do Overwatch 2 już 11 kwietnia na początku sezonu 4. Należy pamiętać, że posiadacze Karnetu Bojowego Premium będą od razu odblokować dostęp do nowego herosa.

Overwatch 2 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Blizzarda na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.