Pathfinder: Wrath of the Righteous zalicza udany debiut na Steam

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Pathfinder: Wrath of the Righteous zadebiutował w zeszłym tygodniu na komputerach osobistych. Najnowsza produkcja studia Owlcat Games zebrała bardzo dobre recenzje, co potwierdza średnia ocen w serwisie Metacritic. Okazuje się, że tytuł przypadł do gustu nie tylko recenzentom, ale także użytkownikom Steama. Dwa wydania nowego cRPG znalazły się bowiem na drugim oraz czwartym miejscu na liście najchętniej kupowanych gier na platformie Valve w zeszłym tygodniu.

Ponadto Pathfinder: Wrath of the Righteous może pochwalić się na Steam ponad dwoma tysiącami opinii, z czego aż 82% jest pozytywnych. Imponująco prezentuje się również liczba aktywnych graczy. Zgodnie ze statystykami dostępnymi na stronie SteamDB produkcja Owlcat Games ustanowiła wczoraj rekord aktywności. W szczytowym w momencie w tytuł bawiło się bowiem jednocześnie 45,771 użytkowników platformy Valve. Deweloperzy mają więc powody do zadowolenia i mogą teraz w pełni skupić się na pracach nad konsolową wersją gry.

Na koniec przypomnijmy, że Pathfinder: Wrath of the Righteous dostępny jest obecnie wyłącznie na PC. Zgodnie z zapowiedziami tytuł w marcu 2022 roku pojawi się również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Owlcat Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info