Prezenty dla graczy do 70 zł – Święta 2021

Grudzień zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim wiele okazji na obdarowanie najbliższych. W tym materiale zbiorę dla Ciebie pięć propozycji prezentów dla graczy do 70 zł.

Zaczniemy od tańszych, lecz wciąż przydatnych podkładek, a skończymy na myszce i klawiaturze z atrakcyjnym podświetleniem RGB.

Podkładka żelowa pod mysz od Tracer

Tracer Gel to niewielka podkładka pod myszkę, wyposażona w specjalną poduszeczkę pod nadgarstek. Dzięki niej nadgarstek powinien się mniej męczyć, co poprawi wygodę podczas dłuższej sesji przed komputerem.

Takie podczas chłodnych, zimowych wieczorów będą zdarzać się coraz częściej, więc pomimo swej niskiej ceny taka podkładka będzie po czasie bardzo doceniona. Nie ma się też co martwić o dubla, takie rzeczy dobrze mieć w zapasie na wypadek zużycia, które po paru latach może być już widoczne.

Podkładka pod mysz XL GAMING „KOSMOS” od Gembird

Jeżeli żelowa podkłada do Ciebie nie przemawia ze względu na niewielki wymiar, możesz zawsze sięgnąć po coś w rozmiarze XL od Gembird. 35 cm szerokości i 90 cm szerokości powinno w zupełności wystarczyć.

Edukacyjny aspekt widać chyba gołym okiem. Sam dobrze wspominam swoją biurkową mapę Świata z nazwami stolic państw, które po czasie wryły mi się w pamięć. Myślę, że z układem słonecznym będzie podobnie.

Po kosmosie czas na konstelacje

Idąc za edukacyjnym, podkładkowym ciosem, serwuję Ci nieco inaczej skrojoną propozycję od Natec.

Universe Maxi posiada już 80 cm długości przy 40 cm szerokości i na swojej połaci prezentuje najznamienitsze konstelacje. Przy rogach umieszczono za to przydatne informacje astronomiczne, takie jak jednostki, typ naszej galaktyki czy odległości do najbliższych gwiazd.

Klawiatura z RGB od KRUX

KRUX Solar RGB jest jedną z tańszych, przyzwoitych klawiatur gamingowych z atrakcyjnym dla oka podświetleniem.

Na tle konkurencji wyróżnia ją półprzeźroczysta podstawa, dzięki której podświetlenie daje dodatkową łunę.

Jeżeli chodzi o samo działanie klawiatury, do czynienia mamy z membraną, więc będzie cicho, co wielu z Was przyjmie za dobrą monetę.

Myszka gamingowa KRUX Fuze Pro

KRUX Fuze Pro to jedna z najlepszych myszek w okolicy 70 zł, która spisze się praktycznie w każdym scenariuszu użytkowania.

Jest jednak wyprofilowana jedynie pod praworęcznych użytkowników, co z jednej strony jest jej zaletą, bo lepiej podpiera im kciuk, lecz z drugiej oczywistą wadą dla pewnej części populacji.

Nie zmienia to faktu, że na pokładzie tego niepozornego gryzonia znalazł się sensor optyczny o DPI zmiennym w zakresie od 800 do 12000. 11 programowalnych przycisków to też całkiem sporo jak na ten segment cenowy.

Za bezawaryjność przełączników odpowiada marka Huano, więc mysz KRUX Fuze Pro nie zawiedzie prędko podczas batalii na cyfrowych polach sprawiedliwości.