Rainbow Six Extraction oferuje ciekawą mechanikę w ograniczonym czasowo trybie

Rainbow Six Extraction

Jeśli zastanawiacie się, czy warto wrócić do Rainbow Six Extraction, to mamy całkiem interesujące informacje, które być może ułatwią Wam podjęcie właściwej decyzji. W produkcji Ubisoftu rozpoczęło się wczoraj nowe Wydarzenie Kryzysowe o nazwie: After Effect. Ograniczony czasowo event wprowadza do gry nowy tryb zabawy. We wspomnianym wariancie rozgrywki zadaniem graczy jest „pozyskanie, przeniesienie i zabezpieczenie obiektu z innego świata – Jądra”. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że użytkownicy muszą zmienić się w nim z ciekawą mechaniką.

Jądro może ci pomóc w ukończeniu zadania… ale może się też okazać twoją zgubą. Gdy masz Jądro, zyskujesz zdolność śmiertelnego oznaczenia: każdy oznaczony wróg zostanie unicestwiony po odniesieniu obrażeń z dowolnego źródła. Ale Jądro powoli będzie też ograniczało twoje pole widzenia aż do całkowitej ślepoty, więc lepiej nosić je na zmianę.

– czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wydarzenie Kryzysowe After Effect w Rainbow Six Extraction trwa do 17 listopada. W trakcie eventu gracze mogą odblokować m.in. nowe elementy kosmetyczne i wyposażenie. Na dole wiadomości znajdziecie natomiast materiały wideo prezentujące wspomnianej atrakcje.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Extraction jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.