Rainbow Six Extraction zalicza udany debiut. Ubisoft dziękuje „milionom graczy”

Rainbow Six Extraction

Równo tydzień temu na rynku zadebiutowało Rainbow Six Extraction. W dniu swojej premiery tytuł trafił też do Xbox Game Pass na PC i konsolach Xbox. Okazuje się, że udostępnienie gry w usłudze Microsoftu było strzałem w dziesiątkę. Produkcja Ubisoftu zaliczyła bowiem bardzo udany debiut, a francuska firma poinformował, że w tydzień od premiery w Rainbow Six Extraction zagrało już ponad 3 miliony osób.

Ubisofpodziękował „milionom graczy” za zainteresowanie produkcją i podkreślił, że to dopiero początek przygody. Już dziś uruchomiony zostanie bowiem tzw. „Buddy Pass. Dzięki wspomnianej przepustce użytkownicy zaproszą do gry dwóch znajomych, którzy będą mogli przez dwa tygodnie wraz z posiadaczem produkcji wspólnie bawić się na serwerach. Po 14 dniach „goście” będą mogli przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry, o ile zdecydują się na jej zakup. Niewykluczone więc, że produkcja Ubisoftu zyska wkrótce kolejnych fanów.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Extraction jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.