Rainbow Six Siege – ruszył darmowy weekend z produkcją Ubisoftu

Rainbow Six Siege

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Rainbow Six Siege, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Ubisoft kontynuuje świętowanie swoich 35. urodzin i z tej okazji postanowił zaprosić graczy na darmowy weekend ze wspomnianą produkcją. Wydarzenie rozpoczęło się już wczoraj i potrwa do najbliższego poniedziałku, 6 grudnia, do godziny 20:00 czasu polskiego. Możliwość wypróbowania gry otrzymali zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze konsol PlayStation i Xbox.

Załóż drużynę i poznaj naprawdę wybuchowy tryb PVP 5 na 5. W Tom Clancy’s Rainbow Six Siege znajdziesz olbrzymią liczbę wyspecjalizowanych operatorów. Każdy z nich dysponuje gadżetem wpływającym na rozgrywkę, który może doprowadzić do zwycięstwa twojej drużyny” – czytamy na specjalnej stronie informującej o darmowym weekendzie.

Do dyspozycji graczy oddano całą zawartość z pełnej wersji gry. Warto także podkreślić, że użytkownicy, którzy zdecydują się na kupno produkcji po zakończeniu darmowego weekendu, będą mogli zachować poczynione przez siebie postępy. Zachęcamy także do sprawdzenia nowych fragmentów rozgrywki z Rainbow Six Extraction, o których informowaliśmy wczoraj.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Siege dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.