Razer prezentuje podkładkę pod myszkę za 550 złotych

Razer Atlas

Razer wpadł na kolejny ciekawy pomysł. Tym razem wprowadzili do sprzedaży gamingową podkładkę pod mysz za 550 złotych.

Firma Razer od dawna znana jest doskonale z dwóch rzeczy. Po pierwsze, robią świetnie wyglądający sprzęt gamingowy wysokiej jakości. Po drugie – bardzo często przesadzają delikatnie z ceną. Niektórzy śmieją się wręcz, że to trochę Apple, tyle, że dla graczy komputerowych. Firma pracuje jednak bardzo ciężko na swoją opinię.

Tym razem, kolejnym produktem w ich ofercie jest Razer Atlas, czyli podkładka pod mysz. Nie jest to jednak aż tak zwyczajny produkt. Całość wykonana jest nie z materiału czy miękkiego plastiku a z hartowanego szkła. Zgodnie z zapewnieniami producenta, gwarantuje to możliwość wykonywania bardzo szybkich ruchów, dzięki prawie całkowitemu zminimalizowaniu oporu.

Sama podkładka jest dość spora – jej wymiary to 450 x 400 milimetrów. Dostępna jest w dwóch kolorach – białym i czarnym – a tył pokryty został specjalną powierzchnią antypoślizgową. Razer zapewnia również, że powłoka jest odporna na wszelkie zarysowania i odpycha brud oraz kurz. Możemy czyścić ją też po prostu zwykłą wilgotną ściereczką.

Całość brzmi naprawdę ciekawie, ale najciekawiej prezentuje się jednak cena. Za Razer Atlas musimy zapłacić aż 120 euro, czyli ponad 550 złotych. Z jednej strony nie jest to zbyt wygórowana kwota jak na akcesoria gamingowe wysokiej jakości. Z drugiej jednak, to astronomiczne wręcz liczby jak na samą podkładkę pod mysz, która nierzadko kosztuje znacznie mniej.

Zobacz też:
Razer prezentuje własne zasilacze i systemy chłodzenia
Myszka w jednym, hantle w drugim ręku. Jak łączą się światy sportu i e-sportu?
Far Cry 5 do sprawdzenia za darmo. Ubisoft zapowiada bezpłatny weekend z grą