Ready or Not wciąż na szczycie Steama. FPS cieszy się dużym zainteresowaniem

Ready or Not

Ready or Not zadebiutowało w połowie grudnia w programie Early Access na Steam i z miejsca podbiło serca graczy. Okazuje się, że produkcja Void Interactive cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Tytuł drugi tydzień z rzędu znalazł się bowiem na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na platformie Valve. Deweloperzy mają więc powody do radości, a masa pozytywnych opinii z pewnością zmotywuje twórców do rozwoju produkcji.

Recenzje Ready or Not na Steam są bowiem „przytłaczająco pozytywne”. Od momentu debiutu we wczesnym dostępie tytuł zebrał blisko 19,5 tysiąca opinii, z czego aż 95% jest pozytywnych, mimo pewnych kontrowersji. Duchowy spadkobierca serii S.W.A.T. może się także pochwalić niezłymi wynikami aktywności. Tylko w tej chwili w tytuł gra blisko 8 tysięcy użytkowników platformy Valve. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby w produkcji znajdowało się 17,278 graczy.

Pełna wersja Ready or Not ma zadebiutować na komputerach osobistych w tym roku. Studio Void Interactive nie podało jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomniany tytuł na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info