Resident Evil Village sprzedażowym hitem. Capcom chwali się wynikami

Resident Evil Village

Resident Evil Village cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Nic więc dziwnego, że Capcom pracuje nad nową zawartością do gry w postaci płatnych DLC. Tymczasem japońska firma podzieliła się także nowymi wynikami sprzedaży tegorocznej odsłony popularnej serii. Okazuje się, że od momentu premiery, która miała miejsce na początku maja, Resident Village rozeszło się w 4,5 miliona egzemplarzy.

Wynik ten obejmuje zarówno wersje fizyczne, jak i kopie pochodzące z dystrybucji cyfrowej. Najnowsza odsłona cyklu sprzedaje się lepiej niż remake Resident Evil 2 oraz odświeżona wersja Resident Evil 3. Tegoroczna część serii zanotowała również znacznie lepszy start od Resident Evil 7: Biohazard. Wspomniany tytuł dopiero 10 miesięcy po premierze przekroczył barierę 4 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village dostępne jest na PC, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli chcecie zagrać w produkcję Capcomu na najwyższych ustawieniach graficznych, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl.