Sifu pozwoli nagrywać klimatyczne materiały. Twórcy prezentują edytor powtórek

Sifu

Od premiery Sifu minęło już kilka miesięcy. Deweloperzy ze studia Sloclap nieustannie wspierają jednak swoją produkcję i wzbogacają ją o kolejne elementy. Już w przyszłym miesiącu tytuł ma natomiast otrzymać kolejną dużą aktualizację. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili przypomnieć graczom o nadchodzącym patchu i zaprezentowali jedną z najważniejszych nowości, która trafią do gry wraz ze wspomnianą „łatką”.

Mowa tutaj oczywiście o edytorze powtórek, dzięki któremu gracze Sifu będą mogli nagrywać klimatyczne materiały wideo. Wspomniane narzędzie będzie przypominać nieco tryb fotograficzny, ale pozwoli nie tylko na zapisywanie statycznych ujęć, ale tworzenie klipów, w których użytkownicy będą mogli pochwalić się swoimi poczynaniami na polu bitwy. Rzućcie okiem na wpis na dole wiadomości i sprawdźcie, jak całość prezentuje się w akcji.

Jak wspomnieliśmy wyżej, aktualizacja, która wprowadzi do Sifu edytor powtórek, ma zadebiutować w grudniu. Niestety deweloperzy ze studia Sloclap nie ujawnili dokładnej daty premiery patcha. Fanom produkcji nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne wieści na ten temat.

Przypomnijmy, że Sifu dostępne jest na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Sloclap na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.