SkillFactor – już dziś odbędą się finały drugich kwalifikacji

SkillFactor - finał drugich kwalifikacji

Wczoraj przypominaliśmy Wam o ostatniej szansie na zapisy do drugich kwalifikacji projektu SkillFactor. Już dziś wieczorem poznamy bowiem zwycięzców wspomnianych eliminacji, którzy trafią pod skrzydła Mariki „ikusi” Gąsiorowskiej. Finały rozpoczną się równo o 18:00, a zmagania zespołów będziecie mogli śledzić na platformie Twitch.tv pod tym adresem. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Zwycięska drużyna zostanie poprowadzona przez „ikusię” w wielkim finale drugiej edycji projektu SkillFactor, ale zanim do tego dojdzie, zawodnicy odbędą sesję treningową ze swoją mentorką. „Ikusia” od kilku lat zajmuje się streamingiem i zdążyła przez ten czas zgromadzić spore grono wiernych fanów. Trenerka z pewnością przekaże swoim podopiecznym cenne uwagi, które przydadzą się podczas finałowych starć z drużynami prowadzonymi przez pozostałych influencerów.

To jednak nie koniec ważnych informacji. Już jutro ruszą zapisy do trzecich eliminacji drugiej edycji projektu SkillFactor. Podczas kolejnych kwalifikacji zawodnicy będą walczyć o możliwość trenowania pod okiem Ewy „Mrs Honey” Wyszatyckiej. „Honey” podobnie jak „ikusia” jest streamerką z kilkuletnim stażem. Poza transmisjami wykazuje się bardzo dużą inicjatywą w kwestii przekazywania streamingowego know-how swoim młodszym koleżankom i kolegom.

Zainteresowane drużyny mogą zapisać się do trzecich eliminacji za pośrednictwem oficjalnej strony SkillFactor. Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Należy też podkreślić, że pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizator stworzył jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook. Zainteresowani mogą tam znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju. Chętnych do wspólnej gry można szukać również na oficjalnym kanale SkillFactor na Discordzie.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.