SkillFactor – poznaliśmy zwycięzców pierwszych kwalifikacji

SkillFactor zwycięzcy pierwszych eliminacji

Wczoraj o 18:00 rozpoczął się finał pierwszych kwalifikacji do drugiej edycji projektu SkillFactor, czyli turnieju dla amatorskich graczy CS:GO, który bazuje na formule talent show. Po emocjonujących spotkaniach udało wyłonić się zwycięską ekipę, którą okazała się drużyna Żartownisie w składzie: coldix, Pitahay, Hottenn, Cieniu i Donek. Zespół trafi pod skrzydła Daniela „STOMPA” Płomińskiego. Zawodnicy odbędą niedługo sesję treningową ze swoim mentorem. „STOMP” z pewnością podzieli się z podopiecznymi wieloma przydatnymi wskazówkami.

Warto także dodać, że wszyscy zainteresowani już dziś mogą zapisać swoje drużyny do drugich eliminacji. Kolejny zespół trafi pod opiekę Mariki „ikusi” Gąsiorowskiej.Ikusia” od kilku lat zajmuje się streamingiem i zdążyła przez ten czas zgromadzić spore grono wiernych fanów. Do drugich kwalifikacji można zgłosić się za pośrednictwem oficjalnej strony SkillFactor. Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.