SkillFactor – sprawdźcie, co wydarzyło się w długi weekend

Druga edycja projektu SkillFactor, czyli turnieju dla amatorskich graczy Counter Strike: Global Offensive, trwa w najlepsze. W miniony weekend działo się całkiem sporo, dlatego postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje w jednym miejscu, abyście mogli szybko i sprawnie zobaczyć, co wydarzyło się podczas kilku ostatnich dni oraz sprawdzić, jakie atrakcje czekają nas w najbliższym czasie. Serdecznie zapraszamy do podsumowania.

SkillFactor – czwartek 3.06

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w czwartek ruszyły zapisy do trzecich kwalifikacji drugiej edycji projektu SkillFactor. Gwiazdą trzecich eliminacji była Ewa „Mrs Honey” Wyszatycka. „Honey” to streamerka z kilkuletnim stażem, która poza transmisjami wykazuje się bardzo dużą inicjatywą w kwestii przekazywania streamingowego know-how swoim młodszym koleżankom i kolegom.

Tego samego dnia organizatorzy przybliżyli też sylwetkę profesjonalnego coacha, który wesprze zwycięskie drużyny z poszczególnych kwalifikacji. Okazuje się, że będzie nim Szymon „Nodsury” Kościelniak, który w przeszłości współpracował z takimi drużynami jak Saiprah, Łomża 0,0% Cyberwolves i M1 Eden. Szymon Kościelniak współprowadził także akademię Izako Boars i ostatecznie został analitykiem zespołu, a po tej przygodzie dołączył jako analityk do X-kom Ago. „Nodsury” podkreśla, że priorytetem każdego człowieka powinien być samorozwój. Uczestnicy projektu z pewnością otrzymają od trenera sporo cennych uwag.

SkillFactor – piątek 4.06

W piątek organizatorzy opublikowali materiał wideo, z którego dowiedzieliśmy się, dlaczego warto dołączyć do drużyny Ewy „Mrs Honey” Wyszatyckiej. Ponadto przypomniano też, że jednym z partnerów drugiej edycji projektu SkillFactor jest firma AMD. Podobnie jak pozostali sponsorzy, tak i twórcy rewelacyjnego Ryzena, podczas trwania turnieju przygotują specjalne promocje i okazje, z którymi możecie zapoznać się pod tym adresem.

SkillFactor – sobota 5.06

Sobota to wielki finał trzecich kwalifikacji do drugiej edycji projektu SkillFactor. O 18:00 rozpoczęły się zmagania zespołów, podczas których wyłoniono zwycięską ekipę, która trafiła pod skrzydła Ewy „Mrs Honey” Wyszatyckiej. Wspomniany zespół odbędzie sesję treningową ze swoją mentorką oraz coachem Szymonem „Nodsury” Kościelniakiem, a następnie przystąpi do zmagań w wielkim finale.

SkillFactor – niedziela 6.06

Wczoraj ruszyły zapisy do ostatnich kwalifikacji drugiej edycji projektu SkillFactor. Gwiazdą czwartych eliminacji jest Kuba „KubiK” Kubiak, który na Counter Strike: Global Offensive zna się jak mało kto. „KubiK” zadebiutował na profesjonalnej scenie CS:GO w 2013 roku. Trzy lata później zrezygnował jednak z kariery gracza, by zostać trenerem. W przeszłości współpracował m.in. z takimi zespołami jak Pride czy AGG. Obecnie prowadzi drużynę piratesports. Kuba Kubiak jest również komentatorem w ESL.

Zapisy trwają do wtorku (07.06), a zainteresowani mogą zgłosić swoją drużynę do turnieju za pośrednictwem oficjalnej strony SkillFactor. Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Należy też podkreślić, że pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizatorzy stworzyli jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook. Zainteresowani mogą tam znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju. Chętnych do wspólnej gry można szukać również na oficjalnym kanale SkillFactor na Discordzie.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.