SkillFactor – sprawdźcie, dlaczego dołączyć do drużyny „ikusi”

SkillFactor - dlaczego warto wybrać drużynę "ikus"

W czwartek poznaliśmy zwycięzców pierwszych kwalifikacji do drugiej edycji projektu SkillFactor. Tego samego dnia rozpoczęły się także kolejne eliminacje, w ramach których uczestnicy będą walczyć o dostanie się pod skrzydła Mariki „ikusi” Gąsiorowskiej. Organizatorzy wydarzenia postanowili przygotować specjalny materiał wideo, w którym przybliżono postać wspomnianej mentorki oraz przedstawić zainteresowanym, dlaczego warto dołączyć do jej drużyny.

W tym miejscu warto podkreślić, że zapisy do drugich kwalifikacji trwającej właśnie edycji SkillFactor kończą się jutro.  Jeśli więc chcecie trafić pod skrzydła „ikusi”, to radzimy się pospieszyć. Zainteresowane zespoły mogą zgłosić się do projektu za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Należy też przypomnieć, że pojedyncze osoby nie mogą zgłosić się do projektu. Organizator stworzył jednak specjalną grupę na portalu społecznościowym Facebook. Zainteresowani mogą tam znaleźć innych graczy, którzy także nie posiadają drużyny, ale chcą wziąć udział w turnieju. Chętnych do wspólnej gry można szukać również na oficjalnym kanale SkillFactor na Discordzie.

Na koniec przypomnijmy, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.