Sniper Elite 5 z aktualizacją. Twórcy wprowadzają poprawki i eliminują błędy

Sniper Elite 5

Zgodnie z zapowiedziami gra Sniper Elite 5 zadebiutowała w zeszłym tygodniu na PC i konsolach. Najnowsze dzieło studia Rebellion zebrało całkiem niezłe recenzje. Niestety w dniu premiery produkcja nie była wolna od różnego rodzaju błędów technicznych. Deweloperzy stanęli jednak na wysokości zadania i zdążyli już udostępnić aktualizację oznaczoną numerem 1.04. Wspomniany patch eliminuje zgłaszane przez graczy bugi.

Najnowsza „łatka” do Sniper Elite 5 usuwa m.in. błędy związane z animacją przeładowania czy brakiem odgłosów niektórych eksplozji. Wyeliminowano również błąd powodujący wyrzucenie z gry po obejrzeniu pierwszej scenki przerywnikowej danej misji w trybie kooperacji. Pozbyto się także innych bugów powodujących awarię produkcji. Twórcy nie zapomnieli też o wyeliminowaniu błędów związanych z trofeami i osiągnięciami. Pełną listę zmian znajdziecie natomiast pod tym adresem.

Przypomnijmy, że gra Sniper Elite 5 dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją tytułu na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Rebellion na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.