Steelrising doczeka się nowej zawartości. Znamy datę premiery i zawartość DLC

Steelrising

Pod koniec września Steelrising otrzymało tryb Nowa Gra Plus. Okazuje się jednak, że to nie koniec nowości, na jakie mogą liczyć fani najnowszej produkcji studia Spiders. Zgodnie z przekazanymi informacjami już w przyszłym miesiącu wspomniany tytuł doczeka się nowego DLC. Deweloperzy ujawnili już dokładną datę premiery nadchodzącego dodatku, a także szczegóły związane z zawartością.

Wspomniane rozszerzenie będzie nosić tytuł „Tajemnice Cagliostra”. Dostęp do nowej zawartości zostanie natomiast odblokowany po ukończeniu misji „Bastylia”. Dzięki dodatkowi gracze będą mieli okazję zapoznać się „pasjonującą historią”, w której główną rolę odegra hrabia de Cagliostro – królewski zausznik. Deweloperzy zapowiadają, że podczas „mrocznej przygody” użytkownicy zmierzą się z „inspirowanymi wynalazkami Mesmera automatami” wspomnianego hrabiego i odwiedzą tereny dawnego szpitala Saint-Louis.

Dodatek „Tajemnice Cagliostra” wzbogaci również Steelrising o nowych wrogów, bossa, broń oraz stroje. Całość ma natomiast zadebiutować 10 listopada. DLC dostępne będzie na wszystkich platformach. Niestety na ten moment nie znamy ceny rozszerzenia.

Przypomnijmy, że Steelrising dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Spiders na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.