Steelrising jeszcze w tym miesiącu zostanie wzbogacone o tryb New Game Plus

Steelrising

Steelrising zadebiutowało dwa tygodnie na PC oraz konsolach. Produkcja zebrała mieszane opinie, ale – podobnie jak poprzednie tytuły studia Spiders – znalazła również własną grupę fanów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że twórcy zamierzają wzbogacić swoje najnowsze dzieło o nowe elementy. Pierwsze atrakcje pojawią się jeszcze w tym miesiącu. Deweloperzy poinformowali bowiem, że Steelrising doczeka się niebawem aktualizacji, która wprowadzi do gry tryb New Game Plus.

Wspomniany patch ma zadebiutować 29 września, czyli już za tydzień. Za sprawą Nowej Gry Plus gracze będą mogli ponownie ukończyć produkcję studia Spiders, zachowując zdobyte wcześniej doświadczenie, bronie, ekwipunek i ulepszenia z poprzedniego podejścia. Nie oznacza to jednak, że użytkownicy mogą liczyć na taryfę ulgową. Śmiałkowie będą musieli bowiem zmierzyć się z trudniejszymi wrogami i nowymi wyzwaniami.

New Game Plus zawierać będzie również zawartość, która dostępna będzie wyłącznie we wspomnianym trybie. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze będą mieli okazję zdobyć nowy strój oraz broń. Ponadto deweloperzy przygotowali nowe warianty poszczególnych oponentów. Nie zabraknie też zmian w balansie, które będą miały za zadanie poprawić bazowe doświadczenia.

Przypomnijmy, że Steelrising dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Spiders na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.