The Division 2 z darmowym weekendem. Ubisoft świętuje start nowego sezonu

The Division 2

Już 12 maja w The Division 2 rozpocznie się 9. sezon rozgrywek. Ubisoft postanowił uczcić ten moment i poinformował, że w dniach 13-15 maja odbędzie darmowy weekend z grą. Wszyscy zainteresowani użytkownicy będą mogli w tym czasie bez dodatkowych kosztów przetestować produkcję francuskiego dewelopera. Wydarzenie dostępne będzie zarówno na PC, jak i konsolach Xbox i PlayStation.

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już pobierać pliki niezbędne do uruchomienia produkcji w ramach darmowego weekendu. Warto pamiętać, że poczynione w trakcie okresu próbnego postępy będzie można przenieść do pełnej wersji gry, o ile zdecydujecie się na jej zakup. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani szczegółami na temat 9. sezonu rozgrywek w The Division 2, to zajrzyjcie na oficjalną stronę gry.

Przypomnijmy, że The Division 2 zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i Xbox One w marcu 2019 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.plZapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.