The Elder Scrolls Online do sprawdzenia za darmo. Ruszył bezpłatny okres próbny

The Elder Scrolls Online

Zastanawiacie się nad kupnem The Elder Scrolls Online? Jeśli odpowiedź na nasze pytanie jest twierdząca, to mamy dla was świetne wieści. Bethesda postanowiła bowiem dać zainteresowanym kolejną szansę na przetestowanie wspomnianej produkcji. Wczoraj – 6 kwietnia – ruszył bezpłatny okres próbny z sieciową odsłoną serii The Elder Scrolls, a gracze będą mieć sporo czasu na zapoznanie się z grą.

Bezpłatny okres próbny z The Elder Scrolls Online kończy się bowiem 17 kwietnia o 16:00 czasu polskiego. Zainteresowani mają więc 10 dni na przetestowanie gry i podjęcie decyzji o zakupie. To jednak nie koniec dobrych wieści. Produkcja dostępna jest obecnie bowiem w promocyjnej cenie m.in. na platformie Steam. Użytkownicy komputerów osobistych mogą skorzystać z 70% zniżki i nabyć tytuł za jedyne 23,97 zł. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie TESO.

Na koniec przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało na rynku w 2014 roku. Tytuł dostępny jest obecnie na PC, a także konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.