Total War: Warhammer 3 na zwiastunie prezentującym jedną z frakcji

Zapowiedziana na początku lutego tego roku gra Total War: Warhammer 3 doczekała się nowego zwiastuna. Efektowny trailer skupia się na jednej z frakcji, która będzie dostępna w nadchodzącej produkcji studia Creative Assembly. Deweloperzy zaprezentowali nam bliżej Kislev, który jest luźno inspirowany XVII-wieczną Rosją oraz Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Materiał znajdziecie na dole tej wiadomości.

Na czele wspomnianej frakcji stoi Królowa Lodu – Katarzyna (Katarin), która może przyzwać potężnego lodowego niedźwiedzia. Na uwagę zasługują również jeźdźcy, którzy nie korzystają z koni, tylko z mniejszych pobratymców wspomnianej bestii. W szeregach Kislevu nie brakuje też jednostek wyposażonych w broń palną oraz wojów walczących wręcz. Żołnierze wspomnianej frakcji potrafią również szybko przemieszczać się po polu bitwy i metodycznie eliminować swoich wrogów.

Na koniec przypomnijmy, że Total War: Warhammer 3 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Nowe dzieło Creative Assembly będzie dostępne zarówno na platformie Steam, jak i Epic Games Store. Tytuł ma zadebiutować na rynku jesienią tego roku. Do tej pory nie poznaliśmy jednak dokładnej daty premiery. Produkcja zaoferuje kampanię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer.