Twórcy Marvel’s Midnight Suns przypominają o premierze i pokazują system walki

Marvel's Midnight Suns

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje na rynku już w tym tygodniu. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak materiałów wideo ze wspomnianego tytułu. Jakiś czas temu mieliśmy bowiem okazję zobaczyć zwiastun poświęcony Opactwu, czyli bazie wypadowej bohaterów, a tymczasem do sieci trafił kolejny trailer. Twórcy postanowili przypomnieć graczom o zbliżającej się premierze i przy okazji przybliżyć nieco system walki.

Deweloperzy ze studia Firaxis Games przygotowali „wciągający i w pełni konfigurowalny system bitewny oparty na kartach”. W Marvel’s Midnight Suns gracze mają być nagradzani za „myślenie w stylu Superbohatera”. Podczas potyczek użytkownicy będą mogli korzystać nie tylko z umiejętności wybranych przez siebie postaci, ale także m.in. z otoczenia, by „zyskać przewagę w każdej epickiej potyczce”. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie, jak całość prezentuje się w akcji.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S do 2 grudnia 2022 roku. W 2023 roku tytuł ma pojawić się również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zachęcamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry. Zainteresowanych zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.