Twórcy Marvel’s Midnight Suns szykują się do prezentacji kolejnej postaci

Marvel's Midnight Suns Kapitan Marvel

W miniony weekend do sieci trafił obszerny gameplay z gry Marvel’s Midnight Suns, w którym przedstawiono umiejętności Doktora Strange’a. Okazuje się jednak, że deweloperzy z Firaxis Games szykują się już do prezentacji kolejnej postaci. Na oficjalnym kanale gry na YouTube pojawił się bowiem nowy teaser trailer nadchodzącego taktycznego RPG osadzonego w uniwersum Marvela. Materiał w całości został poświęcony postaci Kapitan Marvel.

Najnowszy zwiastun jest dość krótki i pozwala zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat wspomnianej bohaterki. Możemy się jednak spodziewać, że w najbliższych dniach twórcy opublikują kolejne materiały poświęcone Kapitan Marvel. Tymczasem rzućcie okiem na wspomniany teaser i dajcie znać, czy czekacie nową produkcję studia Firaxis Games.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera 7 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.